Specjalizacje

Alergolog
Alergolog jest lekarzem specjalistą zajmującym się diagnozowaniem i leczeniem różnego rodzaju reakcji organizmu ludzkiego na alergeny.
Androlog
Androlog zajmuje się chorobami męskiego układu rozrodczego. Leczy takie dolegliwości jak niepłodność, problemy z erekcją czy andropauza.
Anestezjolog
Anestezjolog zajmuje się doborem odpowiedniej metody znieczulenia, znieczuleniem pacjenta przed operacją, monitorowaniem stanu pacjenta oraz jego wybudzaniem. W jego zakres obowiązków wchodzi również kontrola stanu pacjenta po zabiegach i operacjach oraz leczenie bólu.
Angiochirurg
Angiochirurg jest to specjalista zajmujący się inwazyjnym (chirurgicznym) leczeniem naczyń krwionośnych w tym dolegliwości takich jak zwężenie żył i tętnic.
Angiolog
Angiolog jest to lekarz zajmujący się chorobami tętnic, żył i naczyń limfatycznych. Diagnozuje i leczy takie schodzenia jak: zakrzepice, zatory, miażdżyca.
Audiolog, foniatra
Audiolog i foniatra to lekarze specjaliści, którzy diagnozują i leczą zaburzenia słuchu. Zajmują się takimi chorobami jak: bezgłos, głuchota, chrypa, szumy uszne.